Zaprzyjaźnieni

OSP Lubomia

www.osplubomia.pl

Serdeczne podziękowania dla wszystkich strażaków OSP za wsparcie przy każdej imprezie organizowanej przez radę sołecką oraz za całą współpracę, która układa się znakomicie . Dziękujemy Strażacy!

 

Sołectwo Syrynia.

www.syrynia.net

Dziękujemy za dobrą współpracę z Radą Sołecką Syryni. Pozdrawiamy Sołtysa pana Antoniego Pawełka i całą radę.

 

Parafia pod wezwaniem św. Marii Magdaleny w Lubomi

www.parafialubomia.pl

Dziękujemy za owocną współpracę, wsparcie duchowe i wspólną działalność dla dobra mieszkańców.

 

Gmina Lubomia

www.lubomia.pl

Współpraca z naszym Panem Wójtem dr Czesławem Burkiem oraz całą radą układa się świetnie przy organizacji festynów zawsze możemy liczyć na spore wsparcie finansowe. W każdej innej kwestii również zawsze otrzymujemy pomoc. Dziękujemy.

 

Dom Przyjęć Klimek

www.klimek.org.pl

Serdeczne pozdrowienia i podziękowania dla Pana Antoniego oraz Aleksandry Klimek stali sponsorzy naszej Rady Sołeckiej. Oraz społeczni działacze.

Ps. Polecamy pyszne cateringi które często kosztujemy! Dziękujemy za wsparcie i doskonałą współpracę.

 

Janeta

www.janeta.pl

Pysznie i zawsze profesjonalnie. Pozdrawiamy zakład Pana Janety. Serdecznie dziękujemy za wsparcie na ,które zawsze możemy liczyć przy organizacji każdej imprezy.

 

cLubomia

www.facebook.com/dustans.clubomi

Nasza Gmina to miejsce ,gdzie rodzi się wiele wspaniałych innowacyjnych pomysłów. Lubomia to wieś o wielkim zacięciu sportowym przykładem tego jest cLubomia!! Już od dawna aktywność biegaczy była widoczna teraz jednak udało się utworzyć stowarzyszenie z prawdziwego zdarzenia o pełnej nazwie Stowarzyszenie Klub Sportowy,, Dystans cLUBOMIA" ! Gratulujemy i liczymy na dalszą owocną współpracę!! Pozdrowienia dla zarządu i wszystkich członków! 

 

Ludowy Klub Sportowy "Silesia" w Lubomi

www.silesia-lubomia.pl

Sportowa 12
44-360 Lubomia
32 451 63 63

Dziękujemy wszystkim członkom, działaczom, zarządowi oraz sportowcom za wsparcie przy organizacji imprez oraz zaangażowanie. Pozdrawiamy wszystkich i życzymy udanych meczy!

 

Gminny Ośrodek Kultury w Lubomii

www.gok.lubomia.pl

Gminny Ośrodek Kultury w Lubomi to zdecydowanie bardzo zaprzyjaznione miejsce z radą sołecką zawsze możemy liczyć na ciepłą kawkę oraz miłe i fantastycznie przygotowane miejsce w celu spotkania rady. Współpraca jednak na tym się nie kończy często łączymy siły podczas wspólnej organizacji imprez oraz wspólnie się wspieramy.
Pozdrawiamy Pana Dyrektora wraz z wszystkimi pracownikami.

 

Szkoła Podstawowa w Lubomi

www.splubomia@splubomia.pl

44-360 Lubomia
ul. Szkolna 2

Serdecznie pozdrawiamy Panią Dyrektor wszystkich nauczycieli oraz uczniów szkoły w Lubomi. Zawsze uświetniają nasze festyny interesującymi oraz barwnymi wystąpieniami a Rada Rodziców z ZSO Lubomia ,którą także gorąco pozdrawiamy przygotowuje pyszne niespodzianki kulinarne. Współpraca układa się znakomicie, zawsze wspieramy się wzajemnie w różnych działaniach.

 

Przedszkole im. Elżbiety Sojki w Lubomi

www.przedszkole.lubomia.pl

Prężnie działające przedszkole w Lubomi
Serdecznie pozdrawiamy Panią Dyrektor wszystkie panie wychowawczynie i dziękujemy za występy dzieci na festynie.

 

FLESZ

www.facebook.com/fleszlubomia/

Śliczne i utalentowane dziewczyny z grupy tanecznej o nazwie ,,Flesz" działającej przy GOKu w Lubomi uświetniają swoją obecnością , fantastycznymi układami tanecznymi każdą naszą imprezę pozdrawiamy Panią instruktor Annę Pilipiszyn oraz wszystkie dziewczyny każdej grupy tanecznej.

 

Koło Gospodyń Wiejskich w Lubomi

Serdeczne Pozdrowienia i podziękowania za włączanie się i pomoc przy organizacji festynów i innych imprez. Wszystkie panie chętnie poświęcają swój wolny czas w celu udzielania się społecznie. Uważam że nasza współpraca jest na znakomitym poziomie i jesteśmy pewni ,że nigdy to się nie zmieni. 

 

Chór "LUTNIA"

Chór Lutnia tworzą wspaniali i utalentowani ludzie z naszego sołectwa na, których zawsze możemy polegać. Wspaniałe męskie oraz żeńskie głosy uświetniają uroczystości kościelne, ale także często te przez nas organizowane imprezy. Miło jest współpracować z tak profesjonalnym chórem, który znów odżył! Zachęcamy osoby w każdym wieku o dołączenie do szeregu chóru ,,Lutnia" Podtrzymujmy tę piękną i wieloletnią tradycję. Pozdrawiamy Panią Aldonę prowadzącą  chór oraz wszystkich chórzystów  . Dziękujemy za wasz śpiew.

 

Zespół ,,Gołężanki"

Fantastyczną inicjatywą pani Gizeli Bizoń było utworzenie kolejnego chóru/zespołu działającego przy WDK Grabówka o fajnej historycznej nazwie "Gołężanki" .Zespół ten niedawno utworzony prężnie działa i dynamicznie się rozwija. Swoją obecnością i śpiewem "Gołężanki" uświetniają nasze imprezy oraz uroczystości. Uważamy, że nasza współpraca i stosunki są godne naśladowania. Pozdrawiamy panią Prezes Zespołu Gizelę Bizoń i wszystkich śpiewających w chórze. Dziękujemy za wasz śpiew i za waszą chęć współpracy.

 

Orkiestra Dęta Gminy Lubomia

Wspaniała muzyka na żywo ,którą serwuje nam orkiestra gminy Lubomia to prawdziwa rozkosz dla ucha! Na naszych festynach orkiestra robi prawdziwą furorę i ściąga rzeszę ludzi na swój koncert! Pozdrawiamy całą orkiestrę pod przewodnictwem Pana Adama Bobera oraz solistki ,które często mamy przyjemność gościć wraz z orkiestrą!
Dziękujemy za wasz udział w naszych imprezach i zaangażowanie podczas ich organizacji!

 

Grzegorz Kremer

Zawsze możemy liczyć na wspaniałe pokazy pirotechniczne oraz sponsoring. Dziękujemy

 

Andrzej Łukaszczyk

Pan Andrzej wielki społecznik i złota rączka nasz Lubomski elektryk. Instalacje elektryczne na festynach oraz oświetlenie to jego specjalność. Swoją pracą i poświęconym czasem zawsze sponsoruje nasze organizowane imprezy i wydarzenia. Dziękujemy Panie Andrzeju za poświęcony czas i zawsze świetnie wykonaną robotę.  

 

Adrian Fibic

Członek zarządu i dyrektor generalny. Zawsze możemy liczyć na spore wsparcie finansowe podczas organozowania imprez . Dziękujemy!

 

Zespół muzyczny ,,LENOX" - Janusz Gawliczek

Zespół muzyczny ,,Lenox" to wspaniały skład czterech  uzdolnionych muzycznie osób tworzących fantastyczny zespół. Lider zespołu Janusz Gawliczek oraz solistka  Ewa Gawliczek to mieszkańcy naszej miejscowości. Bardzo się cieszymy że tak dobrze układa się nasza współpraca. Na ostatnim festynie zespół ,,Lenox" rozbawił wszystkich wspaniałą muzyką i zabawami, które trwały do później nocy. Dziękujemy panie Januszu za wspaniałe nagłośnienie przez cały okres trwania festynu oraz wspaniale poprowadzoną zabawę taneczną oraz przyzwoitą cenę. 

HRF -Foto - Roman Halfar

pan Roman Halfar to nasz Lubomski fantastyczny fotograf ,który często udostępnia nam swoje zdjęcia. Zdjęcia na stronie głównej oraz w galerii ,,Lubomia w ciekawych ujęciach" również udostępnił nam pan Halfar. Dziękujemy panie Romanie za chęć bezinteresownej współpracy i pomoc. http://www.hrffoto.pl/

 

Sołectwo Grabówka

Serdecznie pozdrawiamy panią Sołtys  Gabrielę Świerzy oraz całą Radę Sołecką z Grabówki. Dziękujemy za miłą współpracę i wzajemną obecność na organizowanych festynach i spotkaniach.