Miedzynarodowy Dzień Seniora

W zeszłą środę mieliśmy przyjemność zorganizować spotkanie towarzyskie dla seniorów naszego sołectwa. O godzinie 15.00 odbyła się Msza Święta w intencji tej uroczystości natomiast około godziny 16.00 wszyscy seniorzy zebrali się na hali widowiskowo-sportowej w celu zjedzenia wspólnego posiłku oraz spotkania towarzyskiego przy ciastku i kawie. Spotkanie umilił występ dziewczyn grupy tanecznej ,,Flesz" działającej przy Gminnym Ośrodku Kultury w Lubomi oraz przyjemna muzyka w tle. Do Seniorów przemówił również Wójt Doktor Czesław Burek oraz pani Sołtys Maria Fibic. Spotkanie swoją obecnością zaszczycili również zastępca wójta Bogdan Burek, Przewodniczący Rady Gminy Andrzej Godoj oraz ksiądz Proboszcz Jacek Starosta. Dziękujemy wszystkim osobą ,które odpowiedziały  na zaproszenia swoją obecnością. Przyjemnością dla nas jako Rady Sołeckiej było zorganizować to spotkanie dla naszych wspaniałych i wyjątkowych seniorów mieszkających w naszym sołectwie. Szczególne podziękowania dla wszystkich ,którzy pomagali w organizacji.

Podziękowania dla:

Rady Sołeckiej w Lubomi