Zostań w domu wraz z Sołectwem Lubomia.

Szanowni Państwo

Dziękujemy że jesteście z Nami. Pozdrawiamy Państwa bardzo serdecznie na czele z Panią Sołtys Marią Fibic oraz całą Radą Sołecką.

Maseczki z Gminy Lubomia - mamy nadzieję dotarły już do Państwa w ich roznoszenie zaangażowana została Rada Sołecka, Rada Gminy a także sam Wójt Doktor Czesław Burek wraz z zastępcą Bogdanem Burkiem.

Z pewnością w całej akcji do pomocy zgłosiło się, jak zwykle wielu społeczników (anonimowych) za co serdecznie dziękujemy.

Życzymy Państwu wiele zdrowia i spokoju ducha w tych niepokojących i trudnych czasach.

Zbliża się kolejny podobno słoneczny i piękny weekend - My jednak zachęcamy do zachowania czujności oraz środków ostrożności.

Jeśli Państwo macie taką możliwość pozostańcie w domu, nie organizujcie dużych rodzinnych imprez, nie zapraszajcie przyjaciół i znajomych - jesteśmy pewni że czas na towarzyskie spotkania już niebawem nadejdzie.

Apelujemy o rozsądek i społeczną odpowiedzialność.

Pamiętajcie Państwo o obowiązku noszenia maseczek, rekomendujemy także jednorazowe rękawiczki oraz częstą dezynfekcję rąk.

Tradycyjnie przygotowaliśmy dla Państwa niespodziankę na dobry weekend.

Lubomia i okolice w ,, wiosennym obiektywie " - zdjęcia autorstwa Krzysztofa Godoja

Wiosna 2020 KLIKNIJ TUTAJ

Odkurzamy także zdjęcia pochodzące z 2018 roku.

Lubomia i okolice w obiektywie Wczesna Jesień 2020 - autorstwa Krzysztofa Godoja

Jesień 2018 KLIKNIJ TUTAJ