Informacje na temat OZE w Lubomi a także przyłączy kanalizacyjnych.

Informacja dla uczestników projektu „Łączy nas energia. Montaż instalacji OZE w budynkach mieszkalnych”

Szanowni Mieszkańcy,

informujemy, iż dokonano wyboru Wykonawców odpowiedzialnych za montaż instalacji fotowoltaicznych, kolektorów słonecznych oraz pomp ciepła do cwu w ramach projektu „Łączy nas energia. Montaż instalacji OZE w budynkach mieszkalnych”.

Realizacja inwestycji (w zależności od rodzaju instalacji oraz lokalizacji) nastąpi w okresie od kwietnia do października 2021 r. Przed montażem skontaktują się z Państwem technicy firmy wykonawczej w celu przeprowadzenia wizji lokalnej obejmującej kontakt telefoniczny oraz wizytę na obiekcie.

Informujemy, iż wybrano następujących Wykonawców:

1) dla instalacji fotowoltaicznych - Hymon Energy Sp. z o.o., ul. Dojazd 16a, 33-100 Tarnów

2) dla kolektorów słonecznych - FLEXIPOWER GROUP sp z o.o. sp. k., Kudrowice 12, 95-200 Pabianice

Informacja o udzielaniu dotacji celowej na dofinansowanie kosztów budowy przyłącza kanalizacyjnego

Wójta Gminy Lubomia

W związku z licznymi pytaniami dotyczącymi udzielania przez Gminę Lubomia dotacji celowej na dofinansowanie kosztów budowy przyłącza kanalizacyjnego, informuję, że składanie wniosków możliwe będzie po ogłoszeniu o naborze wniosków w okresie wskazanym przez Wójta Gminy Lubomia i podanym do publicznej wiadomości w zwyczajowo przyjęty sposób.

Rozpoczęcie naboru będzie miało miejsce po zatwierdzeniu Regulaminu udzielania dotacji celowej do budowy przyłącza kanalizacji sanitarnej przez Radę Gminy, na najbliższej Sesji Rady.